Kadının Sesi

Sitemizde Sizlere Daha İyi Bir Yayın Deneyimi Sunmak İçin Güncellemeler Yapıyoruz.Güncelleme Durumu:%65
 
Sirkeli Suyun Ayaklara Faydası Sirkeli Suyun Ayaklara Faydası
Oyun Hakkında

Ayaklarınızda hem estetik görünüm açısından hem de sağlığınızı tehdit eden sorunlar var ise bu dertten sirke sayesinde kurtulabilirsiniz. Sizlere önereceğimiz sirkeli su tarifi ile ayaklarınız eskisinden çok daha iyi olacaktır. Ayakları sirkeli suyun içinde bekletmenin faydalarını saymakla bitiremeyiz. Şimdi sirkeli suyun ayaklara ne kadar faydası var inceleyelim;

Mantarı önlemektedir

Ayakları tehdit eden en büyük sorunlardan bir tanesi de ayak mantarının olmasıdır. Sirkenin içerisinde bulunan asidik sayesinde hem mantardan hem de mantarın neden olduğu sararma sorunundan kurtulabilirsiniz.

Cildi kusursuz hale getirir

Daha sağlıklı bir cilde kavuşmak istiyorsanız eğer sirkeli suyu kullanabilirsiniz. Çünkü sirkeli su, ölü hücreleri ortadan kaldırıp yerine yeni sağlıklı hücrelerin oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Siğil oluşumunu engellemektedir

Siğil oluşumu, ayağın estetik görünümü açısından güzelliğin önüne geçen sorunların başında yer almaktadır. Çeşitli neden ve faktörlere bağlı olarak ortaya çıkmış olan bu siğil sorununu önlemek için pamuğu sirkeli suyun içerisine batırarak ve siğil olan yere sürünüz zamanla bu siğillerin ortadan kalktığını göreceksiniz.

Nasırları yumuşatmaktadır

Yanlış ayakkabı seçimine bağlı olarak ortaya çıkan nasır sorununu elmalı sirke karışımı ile tamamen kurtulabilirsiniz. Elmalı sirkeyi suya ekledikten hemen sonra ayaklarınızı 20 dakika kadar bekletiniz. Bu tedaviyi düzenli olarak uyguladığınız zaman zaman içerisinde nasırlardan kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Ayak kokusunu önlemektedir

Aşırı terden dolayı, yanlış ayakkabı seçiminden dolayı ve buna benzer etkenlerden dolayı ortaya çıkan ayak kokusunu, sirkeli su sayesinde kurtulabilirsiniz. Sirkeli suyun içerisine kokulu yağ ekleyerek koku giderci bir etki yaratabilirsiniz.

Kaşıntıyı azaltmaktadır

Ayaklarda çeşitli faktörlere bağlı olarak gelişmiş olan kaşınma sorununu elma sirkesi yardımcı ile bu kaşıntılardan kurtulabilirsiniz. Ayaklarınızı elma sirkesi karışımına 20 dakika kadar bırakarak bu sorundan zaman içerisinde kurtulabilirsiniz. Ayaklarınızı sirkeli suda 20 dakika kadar beklettikten hemen sonra çıkarıp kurulayarak 15 dakika kadar da ayaklarınızı yere basmadan uzanınız.

Oyun Bilgileri
Sirkeli Suyun Ayaklara Faydası
  • Platform:
  • Boyut:
  • Tarih: Mayıs 13, 2018
  • Kaynak: https://kadininsesi.net
  • Dil:
OYUN BEĞENİSİ
DİĞER KONUYA GEÇİN

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ ?

YORUM YAP

YORUMLAR